Bus Number 3 – Reddiyapatti

Route Morning Evening Amount
Silkkupatti 7.20 am 5.50 pm
Reddiyapatti Market 7.35 am 5.35 pm
Lakshmipuram 7.40 am 5.30 pm
Karisalkulam Vilakku 7.50 am 5.20 pm
Muthuramalinagpuram 8.00 am 5.10 pm
Kallurani 8.05 am 5.05 pm
Kallurani Sriram Stores 8.07 am 5.02 pm
Aathipatti 8.15 am 4.55 pm
Sempatti – 1 8.20 am 4.50 pm
Sempatti – 2 8.22 am 4.48 pm
Sempatti Road 8.24 am 4.46 pm
Sempatti Pilliyar Kovil 8.30 am 4.38 pm
Muthuramalinga Statue 8.37 am 4.30 pm
Lakshmi Petrol Bunk 8.40 am 4.27 pm
Ganesh Nagar 8.45 am 4.22 pm
Ganesh Nagar Pilliyar Kovil 8.47 am 4.20 pm
Gandhi Nagar 8.49 am 4.18 pm
Muthu Murugan Press 8.50 am 4.17 pm
Chandra National School 9.00 am 4.10 pm