Bus Number 6 – Chinniyapuram – For 2022-2023

Route Morning Evening Amount per term
Velliyapuram 7.50 am 5.15 pm 3000
nallamanayakkanpatti 8.00 am 5.05 pm 3000
Sivalingapuram 8.10 am 4.55 pm 3000
Koothipaarai 8.15 am 4.50 pm 3000
Pottalpatti 8.25 am 4.45 pm 3000
Mettukundu – 1 8.30 am 4.40 pm 2500
Mettukundu – 2 8.35 am 4.35 pm 2500
Kadambankulam – 1 8.40 am 4.30 pm 2500
Kadambankulam – 2 8.42 am 4.28 pm 2500
Namachivayapuram 8.48 am 4.22 pm 2500
Chandra National School 9.00 am 4.10 pm